Masáže Tomáš Černý - Náchod
Baňkování
Baňkování dokáže odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu a také příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů. Jedna z nejúčinnějších detoxikačních metod.

Pomocí baňkování se dokonale uvolní svaly a zvláště pak nepříjemné blokády. Dochází k maximálnímu efektu čištění těla od toxických látek usazených ve ztuhlých svalech, výborně se prokrvují klouby.

Po přiložení baňky pod tlakem je vtažena kůže i podkoží, dojde k popraskání drobných cévek, zřetelnými jako modřina. Malý výron krve a lymfy zvýší cirkulaci krve a přívod kyslíku v okolí. Prokrvení a okysličení kritických bodů odplaví škodliviny a opakovaně vede k úlevě od bolesti v zádech a upraví i funkce příslušného vnitřního orgánu.

Zejména po první aplikaci je tedy možné, že na těle zůstanou "modřiny" v místech, kde byly baňky přiloženy. Ty však nejsou nebezpečné a během několika dní se samy ztratí.

Baňky se používají u mnoha chorob a poruch, např. u vysokého krevního tlaku, bolesti zad, ústřelech, různých druzích bolesti hlav. Léčba má dobré výsledky i při léčení plicních chorob. Touto léčebnou terapií dostaneme z těla veškeré toxiny, látky, které náš organismus vyčerpávají a zatěžují.

Masáž není vhodná pokud trpíte:
  • poruchami srážlivosti krve
  • trombózami
  • křečovými žilami
  • gangrénami
  • máte otevřené rány
Baňkování